left DivX Sinema Forum logo_right

Hoşgeldin Misafir ( Giriş | Kayıt Ol )

Sinema Filmleri

> DivxPlanet Arşiv Listeleri
DivX, DVD, HD DVD, Bluray Movies, TV Series, Documentaries, Movies OST, Music Videos, Games, Emule, Torrent Links
¤ menu Şeysi ¤
Menu Aksiyonu        

DivxPlanet Forum Liste İndeksleri Bölümüne Hoş Geldiniz :)

  • Sol yandaki menu'nun ilk kategorisi DP Index'den, Yerli Yabancı Film ve Dizi, Belgesel, Film Müziği, Müzik Albümleri, E-Kitap, Video Klip, Yazılım ve Dvd, HDDvd, BluRay Film linklerini barından başlıkların Alfabetik listelerine ulaşabilirsiniz.
  • Film Türleri, Filmlerin türlerine göre kategorize edilmiş listelerine... (Aksiyon, Macera, Komedi, Dram, Gerilim, Korku v.b.)
  • Dizi Türleri, Dizilerin türlerine göre kategorize edilmiş listelerine karşılık gelir. (Aksiyon, Macera, Komedi, Dram, Gerilim, Korku v.b.)
  • Yıllara Göre, filmlerin belirli yapım yıllarına göre süzülmesi oluşturulan listeler sizleri bekliyor.

Film listelerinin yanlarında gördüğünüz bayrak ikonları, altyazı durumları hakkında bizlere bilgi vermektedir. Eğer bayrak yoksa o filme ait Türkçe ve İngilizce altyazı DivXPLANET'de mevcut değildir. Eğer sadece ingilizce altyazı ikonu varsa, Türkçe altyazı mevcut değil ama İngilizce altyazı sisteme yüklenmiş demektir. Eğer türkçe altyazı ikonu mevcutsa, Türkçe altyazı mevcutdur ama mutlak İngilizce altyazısı var demek değildir. Bayrak ikonlarına tıklayarak altyazı indirme sayfasına ulaşabilirsiniz.

Zevkli kullanımlar dileriz.

rss Basit Görünüm Şuan: 22nd January 2017 - 10:05:23 AM