left DivX Sinema Forum logo_right

Hoşgeldin Misafir ( Giriş | Kayıt Ol )

Sinema Filmleri

> Genel Sohbet Odasında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

-Lütfen; "Posta kutuma şu geldi, paylaşayım" şeklinde başlık açmayınız, spam sayılabilecek elektronik postaları forumda paylaşmayınız...
Ve siyasi tartışmalardan kaçınınız...

- Dilimizde "dahi" anlamına gelen "de"nin ayrı yazılması gerekmektedir. Ayrıca dilimiz "w" ve "q" harflerini barındırmamaktadır. Bununla birlikte, "s" harfi süreksiz sert ünsüz değildir ve hiçbir durumda yumuşamaz, sonucunda "herkez" kullanımı hatalı bir kullanımdır. ( Bunları hepimiz biliyoruz, sadece hatırlatmak istedik. )

- "DiVXPlanet Genel Sohbet" odası "chat" odası değildir. Bu odada açılan konular diğer odalarımıza uymayan konulardır. Forum kuralları ve forum ilkeleri aynen bu oda için de geçerlidir. "chat" amaçlı olarak Yahoo, Hotmail, Google gibi içerik sağlayıcılarının "IM" araçları son derece işlevsel araçlardır.

- "Face'de şunu gördüm paylaşayım"."MySpace'imde bu var, bir bakın", "Face'de beni beğenin" tarzında sosyal içerik ortamlarındaki öğeleri bu oda altında paylaşmayınız.

Vücut Geliştirme Salonları

Konuya Cevap EkleYeni Konu Baslat
left > Vücut Geliştirme Salonları seperator Ayarlar V right
dj_tallboy
mesaj Jun 27 2008, 10:33:48 AM
İleti #1

Master

Grup: Üyeler
Üye No.: 12,576

Kendim evde vücut geliştirmek istemiyorum, bir sakatlık olabilir kendimi zorlayabilirim. Onun yerine eğitimli birinin bana yol göstererek, beni çalıştırması.

Ankara'da ortamı iyi olan, insanlarıyla, salonuyla, fiyatıyla...

Nerede böyle salonlar ?

Yardımcı olursanız çok sevinirim good.gif
User is offlineProfiline GitÖM
Go to the top of the page
+Quote Post
ZaKaS
mesaj Jun 27 2008, 10:51:17 AM
İleti #2

Araştıralım, Bulalım, Bilelim...
Group Icon

Grup: Kıdemli Üye
Nereden: Çukurova
Üye No.: 1,593

Selam. Kızılay'da, Atatürk Bulvarından Kolej istikametine giderken, Kocatepe (Beğendik)'ye doğru döndüğünüzde (Mithatpaşa'nın devamı) hemen solda bir salon vardı ben Ankara'da iken. Hala vardır sanırım.

Bu ileti ZaKaS tarafından Jun 27 2008, 10:51:42 AM yeniden düzenlenmiştir.
+Quote Post
dj_tallboy
mesaj Jun 27 2008, 10:59:11 AM
İleti #3

Master

QUOTE(ZaKaS @ Jun 27 2008, 11:51:17 AM) *

Selam. Kızılay'da, Atatürk Bulvarından Kolej istikametine giderken, Kocatepe (Beğendik)'ye doğru döndüğünüzde (Mithatpaşa'nın devamı) hemen solda bir salon vardı ben Ankara'da iken. Hala vardır sanırım.

Tunazade'nin karşısında var, biliyorum. İçersine girmedim ancak pek tekin bir yer olduğunu sanmıyorum, en azından dışardan ve adamlardan öyle görünüyor good.gif

Ben iyi bir yer istiyorum, temiz insanlar ..
+Quote Post
akar1m_
mesaj Jun 27 2008, 12:14:53 PM
İleti #4

akar1m says : "death.is.curtain.life.is.not"
Group Icon

Grup: Banned
Üye No.: 63,436

tallboy benim gittiğim salon var.
Ankara-Koru Sitesi Meksika Cad. üzerinde.
Dynamic Sports Center adı da.
web sitesi bile var google a ismini yazman yeterli.
Onun dışında konutkent tarafında var bir salon ama çok ufak orasıda.
dikmen de var bir de yeni açılan adını unuttum şimdi süper ötesi bir yer ama fiyatı çok yüksek.
dynamic bence hem fiyat hemde bulunduğu semt olarak iyi bir karar olucaktır.
bir de sports international var bilkentte.
+Quote Post
krebstar
mesaj Jun 27 2008, 12:30:10 PM
İleti #5

Member
**

Üye No.: 50,391

QUOTE(dj_tallboy @ Jun 27 2008, 08:59:11 AM) *

QUOTE(ZaKaS @ Jun 27 2008, 11:51:17 AM) *

Tunazade'nin karşısında var, biliyorum. İçersine girmedim ancak pek tekin bir yer olduğunu sanmıyorum, en azından dışardan ve adamlardan öyle görünüyor good.gif

Ben iyi bir yer istiyorum, temiz insanlar ..

bahsedilen yer anladıgım kadarıyla bilgin spor dur
tabii adı rekor oldu ama bu yer belki de ankaranın en eski spor salonudur
zaten musterileri de genelde 30 yıllık musteriler, beyefendi insanlardır, buranın eksi yanı aletlerin eski olması ama fiyatı da diğer yerlerden ucuz, fiyat olarak diğer yerlerin 5 te biri falandır heralde.(sports international vs..)

tekinlik konusunda hic suphen olmasın
+Quote Post
VUR4L
mesaj Jun 27 2008, 12:41:51 PM
İleti #6

Master
Group Icon

Grup: Etkin Üye
Üye No.: 63,239

Ben sakarya hendekte Vücut geliştirme için fiyat sordum aylık 50 ytl dedi, bu fiyat normal mi?
+Quote Post
J Kramer
mesaj Jun 27 2008, 12:57:51 PM
İleti #7

Advanced Member

Nereden: Bursa
Üye No.: 10,606

Ankara'da fiyatlar nasıldır bilmiyorum ama burası için normal sayılır. Bir de aylık ödemek yerine üç aylık ödersen hem fiyat daha uygun olur hem de en azından üç ay spor salonuna gideceğin kesinleşir smile.gif.
+Quote Post
dampire
mesaj Jun 27 2008, 01:06:13 PM
İleti #8

Doğan Yetiş
**

Nereden: Stuttgart
Üye No.: 63,208

Sports İnternational zaten dudak uçuklatacak cinsten...
+Quote Post
just717067
mesaj Jun 27 2008, 01:18:31 PM
İleti #9

Kahrolsun Bağzı Şeyler
Group Icon

Üye No.: 3,498

Ortamı, salonu ve insanları iyi olan bir salonda eğitimli bulman pek mümkün değil aslında. smile.gif

Sakatlanmana bir şey diyemem ama zaten zorlamadan da vücut geliştiremezsin.
+Quote Post
umudovski
mesaj Jun 27 2008, 01:25:09 PM
İleti #10

Avukat
Group Icon

Grup: Veteran
Üye No.: 21,548

Bir arkadaşım Mithatpaşa köprüsünün yanındaki salonu kullandı yıllarca, çok da memnundu galiba. Orasını tavsiye ederim. Kızılay'ın göbeğinde ulaşımı rahat. Hemen evine gidebilirsin. Tek sorun araba ile gelirsen park imkanın yok arabayı ya Kocatepe otoparkına bırakacaksın ya da ara sokaklarda park yeri arayacaksın. smile.gif
+Quote Post
cinemaniac
mesaj Jun 27 2008, 01:30:53 PM
İleti #11

D i v X v i D
Group Icon

Grup: Etkin Üye
Nereden: B o l u c i t Y
Üye No.: 33,037

Ben Bolu'da 8 aydan beri vücut geliştirme ile ilgileniyorum, burada fiyatlar aylık 75 YTL öğrenciler için 60 YTL smile.gif Başınızda mutlaka bir eğitmen olmalı, kendinizi sakatlayabilirsiniz, ayrıca hiç bir altyapınız yoksa Aminoasit,Protein ve Creatin takviyeleri kullanmanız gerekmekte ve bunlarıda uygun program ile çalışarak almanız gerekmektedir.
+Quote Post
dj_tallboy
mesaj Jun 27 2008, 02:01:47 PM
İleti #12

Master

akar1m,

Ben Çayyolu'nda oturuyorum, evim Konutkent'e de yakın. Ama elimde hep araba olmayabilir ve oraya ulaşım baya bi zahmetli. Yine de araba olursa orayı düşünürüm, sağol good.gif

-----

krebstar,

Eski aletlerin olması ne kadar iyi ne kadar kötü bilmiyorum ama, 30 yıllık müşterileri sanırım benim gibi kol-bacak-karın kası yapmak için değil de normal spor yapmak için gidenlerdir.

-----

umudovski,

Orayı başkası da önerdi, ancak orayı görünce ne biliyim.. İtici geldi biraz. Ne kadar iyi ne kadar kötü bilmiyorum da. En son orayı da değenlendirebilirim.

-----

cinemaniac,

Ben yapılıyım zaten, boyum da var, sadece o yapıyı biraz kaslı hale getirmem gerek oleyo2.gif

-----

Tüm tavsiyeleriniz için teşekkürler arkadaşlar friends.gif friends.gif friends.gif friends.gif

Yine de tavsiyesi olanlara açığım good.gif
+Quote Post
manâbîlânt
mesaj Aug 25 2008, 03:38:58 PM
İleti #13

membır
Group Icon

Nereden: İstanbul
Üye No.: 4,440

Bende @dj_tallboy gibi eğitimli birinin gözetiminde vucüt geliştirmek istiyorum. Mithatpaşadaki salonu yıllardır bilirim, evime 5 dakika uzaklıkta! Kızılaya yakın diğer başka salonlar da var mıdır? Ortalama fiyatları nedir? Bir de hep merak etmişimdir; 1.83 boy ve 65 kilo ile benden kaslı bir adam çıkar mı? Çok değil, sadece biraz bir şeye benzeyim yeter. oleyo2.gif 5 yıl önce askerlik için muayeneye gittiğimde aynı boyda ama daha az kiloluydum ve beni muayene eden doktor/asker bana dedi ki; "evladım buraya kadar gelmek için neden zahmet ettin. Bizim Somalide de askerlik şubemiz vardı". Komikti, güldüm geçtim tabii ama ne bileyim işte insan yine de az da olsa hoş gürünmek istiyor. biggrin.gif
+Quote Post
subway2
mesaj Aug 25 2008, 04:04:07 PM
İleti #14

Advanced Member

Üye No.: 12,930

QUOTE(manâbîlânt @ Aug 25 2008, 01:38:58 PM) *

Bende @dj_tallboy gibi eğitimli birinin gözetiminde vucüt geliştirmek istiyorum. Mithatpaşadaki salonu yıllardır bilirim, evime 5 dakika uzaklıkta! Kızılaya yakın diğer başka salonlar da var mıdır? Ortalama fiyatları nedir? Bir de hep merak etmişimdir; 1.83 boy ve 65 kilo ile benden kaslı bir adam çıkar mı? Çok değil, sadece biraz bir şeye benzeyim yeter. oleyo2.gif 5 yıl önce askerlik için muayeneye gittiğimde aynı boyda ama daha az kiloluydum ve beni muayene eden doktor/asker bana dedi ki; "evladım buraya kadar gelmek için neden zahmet ettin. Bizim Somalide de askerlik şubemiz vardı". Komikti, güldüm geçtim tabii ama ne bileyim işte insan yine de az da olsa hoş gürünmek istiyor. biggrin.gif

Elbette sporla kas oranınızı artırırsınız ama vücut geliştirme gibi vücudu zorlayan sporlar ileride kalp sorunlarıyla karşılaşmanıza davetiye çıkarabilir bilginiz olsun. Kalbimde şimdilik bir sorun yok sadece amatörce spor yaptığım için rutin kontrollere giderim. Kalp doktorumun bana söylediği buydu. Hatta çoğu profesyonel sporcunun kalp sorunları nedeniyle yaşamını yitirdiğini söylemişti. Vücudu fazla zorlamamak gerekirmiş. Kıvamında çalışmanızı ve seans sırasında sürekli nabzınızı kontrol etmenizi tavsiye ederim. Kaş yapayım derken göz çıkarmayalım.

Boyunuza göre kilonuz biraz düşük sanki. Ama sizin fiziğinizdeki biri için yüzme ideal gibi duruyor. Hem daha az zorlanır hem de tekniğini öğrendiğinizde zıpkın gibi yüzebilirsiniz. Karbonhidratlı (makarna vs) besinlerle kilonuzu sağlıklı bir şekilde artırabilirsiniz bile. Fırsatınız varsa yüzmeye gidin derim.
+Quote Post
Konuya Cevap EkleYeni Konu Baslat
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

rss Basit Görünüm Şuan: 22nd December 2014 - 07:36:00 AM