left DivX Sinema Forum logo_right

Hoşgeldin Misafir ( Giriş | Kayıt Ol )

Sinema Filmleri

Bkm. Okl. Ve Eğt. Mrk. K.Lığı - Balıkesir

2 Sayfa V  1 2 >  
Konuya Cevap EkleYeni Konu Baslat
left > Bkm. Okl. Ve Eğt. Mrk. K.Lığı - Balıkesir, Görüşleriniz... seperator Ayarlar V right
gestapo
mesaj Dec 12 2008, 03:56:22 AM
İleti #1

Member
**

Grup: Üyeler
Üye No.: 3,847

Arkadaşlar merhaba,

Askerliğimi Bkm. Okl. Ve Eğt. Mrk. K.Lığı - Balıkesir'de uzun dönem yapacağım. Daha önce burada yapan arkadaşlar nasıl bir yer olduğu konusunda bildiklerini yazarlarsa sevinirim.

Şimdiden herkese hayırlı tezkereler!
User is offlineProfiline GitÖM
Go to the top of the page
+Quote Post
pkxp1150
mesaj Dec 12 2008, 04:16:59 AM
İleti #2

Öğreten Adam
Group Icon

Grup: Etkin Üye
Nereden: İstanbul
Üye No.: 62,635

"Sene 1994 hiç unutmam askerde bir gün komutan oğlum sen sivilde ne iş yaparsın demişti."
diye başlayan hikayeler vardır ya smile.gif
Bende askerliğimi bu dediğin malum yerde yaptım. Hem de senin durumunun tam tersine kısa dönem olarak yaptım. keyifli geçen bir 30 günümüz oldu. Ama biz şanslıydık çünkü bizimle aynı dönemde kısa dönem olarak askerlik yapan MERT ÇİLLER vardı. her ne hikmetse kimse bizim dönemdekilere dokunmadı. su gibi geldi geçti zaman.
Askerlik artık eskisi gibi zor değil. Yeter ki yaptığının bir görev olduğu bilincinde hareket et ve VAKTİNİ ÖLDÜRMEK yerine VAKTİNİ DEĞERLENDİRME eğiliminde ol. Aksi takdirde vakit hiç geçmiyor inan bana...
Sana şimdiden hayırlı teskereler diliyorum ve umarım diğer arkadaşlar da güzel şeyler yazarlar sana...
+Quote Post
San Mames
mesaj Apr 10 2009, 01:16:43 AM
İleti #3

etxeberria
**

Nereden: Bilbao
Üye No.: 59,198

ben de buraya düştüm arkadaşlar,fikirleri düşünceleri ile yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim smile.gif
+Quote Post
splinter2044
mesaj Apr 11 2009, 10:24:57 AM
İleti #4

Member
**

Üye No.: 75,350

arkadaşlar siz kadir gecesinde doğmuşsunuz thumbup.gif intheclub.gif
+Quote Post
stjarna
mesaj May 6 2009, 11:54:53 AM
İleti #5

Member
**

Nereden: Istanbul
Üye No.: 33,675

Gayet iyi.. Ben orda yaptım Paso Ot yoldurdular ama olsun tongue.gif
+Quote Post
umudovski
mesaj May 6 2009, 12:27:01 PM
İleti #6

Avukat
Group Icon

Grup: Veteran
Üye No.: 21,548

QUOTE(stjarna @ May 6 2009, 12:54:53 PM) *

Askere gidip de ot yolmayan var mı yahu? biggrin.gif

Güzel yere düşmüşsün. Bir an önce kurtulman dileğiyle...
+Quote Post
pkxp1150
mesaj May 6 2009, 04:32:19 PM
İleti #7

Öğreten Adam
Group Icon

Grup: Etkin Üye
Üye No.: 62,635

QUOTE(stjarna @ May 6 2009, 12:54:53 PM) *

biggrin.gif Bizim dönemde ot yolmaktan bıkan garibim erlerden biri otları yakmıştı. smile.gif smile.gif smile.gif

Bütün bölük veya tabur veya kaç asker var ise artık, hepsi kova, kürek, çapalarla yangını söndürmek için bütün akşam ve gece uğraşmışlardı...

Biz de eşfomanla yangını seyretmeye koşmuştuk ama o zevki bize tattırmadılar. sad.gif

Hatta yangının cephaneliklere sıçrama ihtimali varmış, bizim bölük yanabilirmiş, bölügümüz yandığı için bizi terhis bile edebilirlermiş diye bir dedikodu bile dolaşmıştı. flaugh.gif

Maalesef askeriyenin yoğun çabaları sonucu yangın çok gece yarısına doğru söndürüldü ve bizim erken terhis olma hikayemizde suya düştü. smile.gif
+Quote Post
x-files
mesaj May 6 2009, 04:32:44 PM
İleti #8

"Trust No One"
Group Icon

Grup: Kıdemli Üye
Üye No.: 63,494

Bizim yiğende oraya çıkmış. Dün el altından öğrenmiştim tongue.gif Güzel bir yer heralde, yukarıda yazanalr haricinde bilgisi olan var mı?
+Quote Post
thesulac
mesaj Jul 21 2009, 03:37:39 PM
İleti #9

Sin City
**

Nereden: Bursa
Üye No.: 72,097

Ağustos ayında gireceğim yedek subaylık sınavı burada yapılacakmış. Ancak elimde isminden başka hiçbir şey yok. Yapanlar ya da bilenler güzel bir şekilde açıklarlarsa çok memnun olurum. Bu arada Bursa'dan arabayla gelmeyi düşünüyorum, tarif ederken gerekbilir.;)
+Quote Post
Ryu Hayabusa
mesaj Dec 10 2009, 10:20:49 AM
İleti #10

Advanced Member
Group Icon

Nereden: İzmir
Üye No.: 76,093

Arkadaşlar yerim Bkm.Okl.Ve Eğt.Mrk.K.Lığı /Balıkesir çıktı.Acaba Bu yer balıkesirin tam olarak neresindedir.Ben İzmirden orya gideceğim.Bilgi verirseniz sevinirim.
+Quote Post
perezi
mesaj Dec 10 2009, 11:49:23 AM
İleti #11

Advanced Member

Üye No.: 2,869

QUOTE(Ryu Hayabusa @ Dec 10 2009, 10:20:49 AM) *

Arkadaşlar yerim Bkm.Okl.Ve Eğt.Mrk.K.Lığı /Balıkesir çıktı.Acaba Bu yer balıkesirin tam olarak neresindedir.Ben İzmirden orya gideceğim.Bilgi verirseniz sevinirim.

Benimde kısa dönem olarak oraya çıktı.

98.000km lik bir alana sahip Türkiye'nin 2.büyük Tümeni olma özelliğini tasımaktadır.1. ise Ankara Etimeskut Zırhlı Birlikler Okulu'dur.Balıkesir Çayhisar menvkinde bulunmakta.Ulasımı cok basit ve kolaydır.Otobüs terminalinde indikten sonra merkeze giderek Kurt Dereli Mehmet Pehlivan Kapalı Spor Salonu'nun yanında nizamiyeye kadar giden minibüsler kalkmakta.Birliğin İçerisinde ikmal çacuş,1. ve 2. Bakım Çvş Eğitim Bölüğü'nün yanısıra bu bölümlerin er eğitimide bulunmatadır.Ayarıca içerisinde Bakım sınıfı ASTSUBAY MESLEK YUKSEK OKULU 'da bulunmaktadır

http://sehitlerolmez.blogcu.com/balikesir-...utanligi/693385

CODE
Bu sitede de detaylı bilgiler verilmiş.
http://www.demokratforum.com/bakim-okulu-ve-egitim-merkezi-komutanligi-balikesir-t64.html

Çavuş egitim merkeziymiş. Genel anlamda herkes rahat biryer diyor. Kısa dönemler genelde orda kalıyorlarmış. Bizleri aynı yere verirlerse orda görüşürüz inşallah. Şimdiden hayırlı teskereler.

Bu ileti perezi tarafından Dec 10 2009, 11:49:58 AM yeniden düzenlenmiştir.
+Quote Post
Ryu Hayabusa
mesaj Dec 10 2009, 11:57:54 AM
İleti #12

Advanced Member
Group Icon

QUOTE(perezi @ Dec 10 2009, 11:49:23 AM) *

QUOTE(Ryu Hayabusa @ Dec 10 2009, 10:20:49 AM) *

Benimde kısa dönem olarak oraya çıktı.

98.000km lik bir alana sahip Türkiye'nin 2.büyük Tümeni olma özelliğini tasımaktadır.1. ise Ankara Etimeskut Zırhlı Birlikler Okulu'dur.Balıkesir Çayhisar menvkinde bulunmakta.Ulasımı cok basit ve kolaydır.Otobüs terminalinde indikten sonra merkeze giderek Kurt Dereli Mehmet Pehlivan Kapalı Spor Salonu'nun yanında nizamiyeye kadar giden minibüsler kalkmakta.Birliğin İçerisinde ikmal çacuş,1. ve 2. Bakım Çvş Eğitim Bölüğü'nün yanısıra bu bölümlerin er eğitimide bulunmatadır.Ayarıca içerisinde Bakım sınıfı ASTSUBAY MESLEK YUKSEK OKULU 'da bulunmaktadır

http://sehitlerolmez.blogcu.com/balikesir-...utanligi/693385

CODE
Bu sitede de detaylı bilgiler verilmiş.
http://www.demokratforum.com/bakim-okulu-ve-egitim-merkezi-komutanligi-balikesir-t64.html

Çavuş egitim merkeziymiş. Genel anlamda herkes rahat biryer diyor. Kısa dönemler genelde orda kalıyorlarmış. Bizleri aynı yere verirlerse orda görüşürüz inşallah. Şimdiden hayırlı teskereler.
Eyvallah perezi kardeşim çok sağol bilgilendirme için.Artık orda birbirimizi bulmaya çalışırız:D
+Quote Post
gestapo
mesaj Mar 20 2010, 02:03:34 PM
İleti #13

Member
**

Üye No.: 3,847

Kardeşlerim, yaklaşık 16 ay önce açtığım bu konuya, şimdi askerden gelmiş olarak cevap yazıyorum. Kendin pişir kendin ye oldu biraz...

Bakım Okulu acemi birlikleri içinde güzel sayılabilecek bir yer... Hele ki Çavuş Eğitim bölüklerinden birine düşerseniz kıymetini bilin.

Askerlik görevimi kazasız belasız tamamlamış olmanın heyecanıyla, askerde olanlara hayırlı teskereler diliyor, gideceklere de yolunuz açık olsun diyorum...
+Quote Post
Ryu Hayabusa
mesaj Apr 3 2010, 12:37:18 PM
İleti #14

Advanced Member
Group Icon

Çavuş Eğitim de acemiliğini yapacak arkadaşlara tavsiye SERHAT TEĞMENE DİKKAT EDİN!!!!! biggrin.gif
+Quote Post
Darth.Hades
mesaj May 11 2010, 12:00:11 AM
İleti #15

Master

Nereden: Ankara
Üye No.: 24,819

Benimde BKM.OKL.VE EĞT.MRK.K.LIĞI/BALIKESİR MERKEZ e çıkt askerlik.
25 yaşında uzun dönem olarak gideceğim. Bir anlık bunalım sonucu a.ö.f nin bitmesini beklemeden teciri bozdurdum smile.gif inşallah gider gitmez beni pişman edecek bir yer değildir.
+Quote Post
2 Sayfa V  1 2 >
Konuya Cevap EkleYeni Konu Baslat
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

rss Basit Görünüm Şuan: 20th December 2014 - 12:41:56 AM