left DivX Sinema Forum logo_right

Hoşgeldin Misafir ( Giriş | Kayıt Ol )

Sinema Filmleri

> Gossip Girl

BİRAZ DEDİKODU YAPALIM

Kim bu GossipGirl? New York'un en zengin mahallesinde yaşayan gençlerin hayatları hakkında en son dedikoduları henüz kendileri bile bilmeden önce internet sitesinde yayınlıyor. GossipGirl'ün kimliği şu an için önemli değil. Önemli olan blog sayfasında yayınladığı dedikodular ve bu dedikoduların baş kahramanları. Bir grup zengin gencin dışarıdan özenilerek izlenen sıradışı hayatları, dramatik aşk ilişkileri ve sorunları... Seneye damgasını vuran gençlik draması Gossip Girl, efsanevi gençlik dizisi The O.C.'nin yaratıcısı Josh Schwartz'ın imzasını taşıyor.

Manhattan'daki son dedikoduya göre kendi isteğiyle yatılı bir okula giden eski kraliçe Serena van der Woodsen şehre geri dönmüş. Bu haber en çok Serena'nın eski en yakın arkadaşı Blair'in kafasını karıştıracak. Serena'nın yokluğunda spot ışıkları onun üzerine dönmüş, arkadaş çemberlerinin ilgi odağı olmuştu. Mükemmel bir yaşantısı, yakışıklı bir sevgilisi var. Rüya okulu Yale'e gitmeyi planlıyor. Serena'nın dönüşüyle bu görünüşteki mükemmel yaşantısı, hatta okulundaki tüm ilişkilerin dengesi değişecek. Erkek arkadaşı Nate'in Serena'ya ilgi duymasıysa cabası. Diğer taraftan o kadar varlıklı olmasalar da Blair'la aynı okula giden Dan Humphrey ve kardeşi Jenny'nin hayatları da ait olmadıkları bu çemberin içine girince değişecek. New York'un zengin çocuklarının hayatları görüldüğü kadar sıradışı mı yoksa ışıltılı görünüşlerinin altında onlar kadar varlıklı olmayanlarla aynı sorunları mı paylaşıyorlar. Tüm bunların cevabı Gossip Girl'de.

Gossip Girl
ed2K / Emule Linkleri
Http / Rapid Linkleri
Türkçe İngilizce DivX Altyazıları

Gossip Girl, Türkçe Olarak e2'de

 
Konuya Cevap EkleYeni Konu Baslat
left > Gossip Girl, Türkçe Olarak e2'de, Gündüz Olunca e2... seperator Ayarlar V right
dj_tallboy
mesaj Aug 4 2010, 12:01:49 PM
İleti #1


Master
****

Grup: Üyeler
İleti: 11,767
Katılım: 5-November 04
Üye No.: 12,576forum resmi


En popüler moda ve gençlik dizisi Dedikoducu Kız'ın baş karakterleri Blair, Serena, Dan ve Nate artık Türkçe konuşuyor. Dedikoducu Kız, dublajlı olarak e2'de.

Herkes onların şatafatlı yaşamlarını konuşuyor. Manhattan’ın en zengin gençleri, özenilerek izlenen sıradışı hayatları, dramatik aşk ilişkileri ve sorunları... Onlar hakkında en son dedikodular ise henüz kendileri bile bilmeden önce Dedikoducu Kız’ın blog’unda.
Dünyanın en hareketli kentinde sürdürdükleri ışıltılı yaşamlarla kısa zamanda TV izleyicisini ekrana bağlayan Dedikoducu Kız'ın baş karakterleri artık Türkçe konuşuyor. Gençlerin oylarıyla verilen Teen Choice Ödülleri’ne altı kategoride birden damgasını vurup sene boyunca gündemden düşmeyen Dedikoducu Kız, dublajlı olarak e2'de.

En popüler gençlik dizisi "Dedikoducu Kız", Pazartesi ve Çarşamba 13:00'te.

Bilgi: e2

Ek: Dan'i Polat Alemdar seslendiriyor oleyo.gif

Bu ileti dj_tallboy tarafından Aug 4 2010, 12:05:38 PM yeniden düzenlenmiştir.
User is offlineProfiline GitÖM
Go to the top of the page
+Quote Post
Konuya Cevap EkleYeni Konu Baslat
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

 rss Basit Görünüm Şuan: 20th January 2017 - 10:01:56 PM