left DivX Sinema Forum logo_right

Hoşgeldin Misafir ( Giriş | Kayıt Ol )

Sinema Filmleri

> Genel Sohbet Odasında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

-Lütfen; "Posta kutuma şu geldi, paylaşayım" şeklinde başlık açmayınız, spam sayılabilecek elektronik postaları forumda paylaşmayınız...
Ve siyasi tartışmalardan kaçınınız...

- Dilimizde "dahi" anlamına gelen "de"nin ayrı yazılması gerekmektedir. Ayrıca dilimiz "w" ve "q" harflerini barındırmamaktadır. Bununla birlikte, "s" harfi süreksiz sert ünsüz değildir ve hiçbir durumda yumuşamaz, sonucunda "herkez" kullanımı hatalı bir kullanımdır. ( Bunları hepimiz biliyoruz, sadece hatırlatmak istedik. )

- "DiVXPlanet Genel Sohbet" odası "chat" odası değildir. Bu odada açılan konular diğer odalarımıza uymayan konulardır. Forum kuralları ve forum ilkeleri aynen bu oda için de geçerlidir. "chat" amaçlı olarak Yahoo, Hotmail, Google gibi içerik sağlayıcılarının "IM" araçları son derece işlevsel araçlardır.

- "Face'de şunu gördüm paylaşayım"."MySpace'imde bu var, bir bakın", "Face'de beni beğenin" tarzında sosyal içerik ortamlarındaki öğeleri bu oda altında paylaşmayınız.

STAR TV'de Şahenk Dönemi !

5 Sayfa V  1 2 3 > »   
Kapali KonuYeni Konu Baslat
left > STAR TV'de Şahenk Dönemi !, STAR TV'yi Doğuş Yayın Grubu satın aldı. seperator Ayarlar V right
Michael Knight
mesaj Oct 13 2011, 12:24:42 AM
İleti #1


Member
Group Icon

Grup: Banned
İleti: 38
Katılım: 12-October 11
Üye No.: 154,729forum resmi
forum resmi
forum resmi
forum resmi
forum resmi
forum resmi
Türkiyenin ilk özel televizyonu STAR TV'nin NTV,NTV Spor,CNBC-E,E2 gibi kanallarının da sahibi olan
Doğuş Yayın Grubuna satılmasının ardından Ferit Şahenk ve yönetimi kanalda köklü değişikliğe hazırlanıyor..Özellikle Şahenk ve Doğuş Yayın Grubu yönetiminin STAR TV'yi ilk kurulduğu 1989-1990 yılları arasındaki başarılı zirvesine çıkartmak için tüm çalışmasını disiplinli bir şekilde kanala yansıtmak için sarfediyor.Özellikle Şahenk ve yönetiminin tv kanallarının çoğunda yayınlanan izdivaç tarzı,toplumun ahlak düzeyini derinden sarsan seviyesiz programlara taviz verilmeyeceği de edinilen bilgiler arasında.Dündar ve ekibi için ise soru işaretleri halen devam ediyor..

STAR TV SATILDI ATV HABER
Star Tv Satıldı - Atv Video

İZDİVAÇ DÖNEMİNE SON,YEPYENİ BİR GÜNDÜZ KUŞAĞI
Ferit Şahenk ve Doğuş Yayın Grubunun STAR TV için ilk adımı atarak kanalın başına Cem Aydın'ı getirerek kendisine tam yetkiyi verdi.Özellikle Türk kanallarının çoğunda yayınlanan İzdivaç ve Seviyesi düşük,toplumun genel ahlakını sarsacak programlar STAR TV'nin yayın konseptinden tamamiyle çıkartılacak ! Çıkartılan programların yerine ise STAR TV'nin ilk kurulduğu parlak dönemlerinde Türkiyede ilk kez yayınlanan KÜLT seviyesine ulaşmış yabancı diziler KLASİK YABANCI DİZİ KUŞAĞI ismiyle yeniden STAR TV gündüz kuşağında yerini alacak..

KLASİK GÜNDÜZ KUŞAĞI'NDA NELER VAR ?
Şahenk ve yönetiminin özellikle reyting için kanal'ın kalitesini düşürmek yerine toplumun kültürel,eğitimli yönüne hitap edecek yayın politikası konsepti izleyeceği,buna göre de kaliteli yayın anlayışı çerçevesinde programları yıllar sonra ilk yayınlandığı Türkiyenin ilk özel kanalı STAR TV'de yayınlayarak hem Türkiyede ilk defa yeni bir gündüz kuşağı konsepti başlatacak hem de bu kaliteli yapımlar yıllar sonra yeniden DVD arşivlerinden çıkartılarak,Türkçe Dublajlanıp DVD kalitesinde Gündüz Kuşağı'na koyulacağı da gelen bilgiler arasında..

Bu dizilere şöyle bir göz atacak olursak Don Johnson ve Philip Michael Thomas'ın başrollerini paylaştığı Türkiyede bir moda trendi çığırını açan 1980'li yılların efsanevi KÜLT Polisiye dizisi MIAMI VICE'de yıllar sonra yeniden ilk kez orjinal adıyla yayınlandığı kanalda yeniden yayınlacak..TRT'nin şu anda Kara Şimşek dizisini yıllar sonra yeniden yayınlamasıyla birlikte Şahenk ve yönetiminin Cem Aydın'a tam talimate vererek kanal'ı eski parlak günlerine birlikte bir ekip çalışmasıyla döndüreceğinin sinyallerini verdi..Öte yandan Cem Aydın'ın TRT'den STAR TV'nin yeni yayın konseptinin ''Klasik Gündüz Kuşağı'' için Kara Şimşek dizisini de yayın hakkını ve DVD'lerini alma konusunda anlaşmaya varması bekleniyor.. Eğer anlaşma ve mütabakat sağlanırsa,KARA ŞİMŞEK artık TRT'deki gibi Pazar Günleri yayınlanmak yerine STAR TV'nin ''Klasik Gündüz Kuşağı'' isimli yayın kuşağına Türkçe Dublaj olarak MIAMI VICE,A Takmı,Mavi Ay gibi klasik dizilerine kardeş olması bekleniyor..
forum resmi
forum resmi
forum resmi
forum resmi
forum resmi
forum resmi
forum resmi


Ayrıca sadece MIAMI VICE değil..A TAKIMI,MAGNUM P.I,MACGYVER,MAVI AY,CHINA BEACH gibi STAR TV'nin parlak dönemde yayınlanan programları yeniden dublajlanarak DVD kalitesinde Klasik Gündüz Kuşağı izleyicisine sunulacak..

AKŞAM KUŞAĞINDA NELER VAR ?
İşte merak edilen sorulardan birtanesi daha,Şahenk ve yönetimi Cem Aydın'a bu konuda çok güveniyor.. Özellikle Klasik Gündüz Kuşağı'ndan sonra Akşam Kuşağının da belirli bir ismi olacak tıpkı E2 ve CNBC-E'deki gibi..Kulağımıza gelen ilk yapımlardan Behzat Ç,Muhteşem Yüzyıl gibi dizileri de Akşam Kuşağı adı altında düzenleyerek yayınlanacak..

CNBC-E KALİTESİNDEKI FİLMLERE NE OLACAK ?
Şahenk ve Yönetiminin dikkat ettiği hassas noktalardan birisi de Film Kuşağı oluyor.Film Kuşağının yayın saati saat 21:00'den sonra olacağı ve Kaliteli Universal Studios - Hollywood yapımlı Filmlerin de Gece Kuşağı adı altında yayınlanması bekleniyor..

STAR TV SATILDI.. PEKI YA YENI KANAL TVEN ?
Şahenk ve yönetimi asıl bombayı işte burada patlatıyor..TVeN daha çok Türkçe Dublajlı Hollywood-Universal Studio yapımlı Kaliteli Filmleri,Film türlerine göre kuşaklar düzenleyerek yayınlayacak..TVEN şifresiz olacak ve karasal yayından da izlenilebilecek..

STAR TV DOĞUŞ YAYIN GRUBUNA GEÇTİ,PEKİ YA ŞAMPİYONLAR LİGİ ?
Doğuş Yayın Grubu ve Ferit Şahenk,Doğan Holding yönetim kurulu başkanı Aydın Doğan ve yönetimi ile bu konuda da anlaşmaya vardı.. STAR TV’nin yeni sahibine geçmesinden sonra sorulan ilk sorulardan biri de; “Şampiyonlar Ligi ne olacak?” oldu. Şu an Şampiyonlar Ligi Star’ın dışında D Smart’taki Euro Futbol’da yayınlanıyor. D Smart şöyle bir açıklama gönderdi; “UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi maçları, sözleşmenin bitiş tarihi olan mayıs sonuna kadar şu andaki uygulamayla devam edecek. Her koşulda yürürlükteki bu sözleşme çerçevesinde açık ve kapalı yayın kurallarına bağlı olarak Türk takımlarının maçlarının yayını devam edecek.” Büyük olasılık Euro Futbol’un Doğuş Holding’teki karşılığı NTV Spor. Açık yayınlar STAR TV’de devam eder. Peki kapalı yayınlar olacak mı? Yani NTV Spor Şampiyonlar Ligi’nin diğer maçlarını abonelerine mi sunacak? Büyük olasılık böyle olacak, ancak NTV Spor'un şifrelenmesi yerine NTV Spor HD platformlarda şifrelenecek

UĞUR DÜNDAR VE STAR HABER EKİBİ KONUSUNDA..
Şahenk ve Yönetiminin Uğur Dündar ve ekibine teklif götüreceği,ekibi ve kendisiyle anlaşma sağlananlar ile yola devam edileceği ayrıca NTV ve CNBC-E haber kuşakları ile NTV ve NTV Spor'un spor servisinin STAR TV spor servisi ile birleştirileceği ve ekip olarak yollarına yeni yayın döneminde devam edileceği de gelen bilgiler arasında..

ERTEM ŞENER VE EKIBI İŞİNİN BAŞINDA,ERCAN TANER İSE ŞAMPİYONLAR LİGİ MAÇLARINDA STAR'DA
STAR TV spor müdürü Ertem Şener ve ekibinin işinin başında kalacağı,ayrıca Ercan Taner'in de Doğuş Yayın Grubu Kanalları Spor Servisinin yönetim ve koordinatörlüğüne getirileceği,Ertem Şener'in de yardımcılığına atanacağı Ayrıca Şampiyonlar Ligi maçlarında da STAR TV'de Rıdvan Dilmen ve konuklarıyla maçı anlatırken Ertem Şener ve Ekibine de maçlarla ilgili büyük sorumluluk verileceği gelen bilgiler arasında..

Kaynak:MSNBC

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bence gerçekten süper olacak özellikle gündüz kuşağı diğer kanalların aksine daha çok izleneceği kesin..
Çocukluğumuz ve gençliğimizde izlediğimiz,çoğunu unuttuğumuz hatta anımsıyamadığımız bu yapımları tekrar Türkçe Dublaj ile izlemek ve yeni nesil'e aktarmak harika olacak !

Sol taraftaki siyah saçlı spiker Müge Oruçkaptan ve sağ taraftaki kumral saçlı spiker Gülgün Feyman STAR 1(STAR TV) ilk açılışı
STAR TV ilk açılışı STAR 1 1989STAR TV yeni yayın dönemi tanıtımı 1991


STAR TV anladığımız kadarıyla eskip PARLAK dönemine geri dönecek..Eski Parlak Dönemlerinde de olmazsa olmazlardan birisi Seviyeli ve Tarafsız Konsepti ile ''KIRMIZI KOLTUK'' programı vardı..Konseptte eğer siyaset programı olursa şüphesiz KIRMIZI KOLTUK yeniden başlayacak.. Ümit Aslanbay ve Işın Gürel'in o dönemler sunduğu KIRMIZI KOLTUK programını 2006'da Erdoğan Aktaş ve STAR TV'nin haber servisinin iki numaralı başarılı ismi Nazlı Öztarhan sunuyordu.. Şimdi yeniden Nazlı Öztarhan ve NTV Haber ekibinden Ümit Aslanbay kadar genç bir isim ile Nazlı Öztarhan yeniden sunacağı kesin..
Benim 2011'deki Kırmızı Koltuk ikilim - Sinan Ertuğrul ve Nazlı Öztarhan
Bu 2006 haberi:
Kırmızı Koltuk Geri Dönüyor !
Bir dönem Can Ataklı da 2000'li dönemde sundu


Nazlı Öztarhan STAR HABER'i hala sunan ve Bir Dönem Kırmızı Koltuk programını sunanlardan..
forum resmi
forum resmi

İlk Dönemlerinde Işın Gürel STAR HABER'i ve Kırmızı Koltuk programını aşağıda gördüğümüz gibi Ümit Aslanbay ile sunuyordu..
forum resmi
İŞTE İLK KIRMIZI KOLTUK - Ümit Aslanbay ve Işın Gürel (Işın ablam ile Ümit Ağabeyim'i çok severim çocukluğumun sunucularıdır,hatta bir haber gelmişti Işın abla saldırıya uğradı diye maganda kılıklı birisi yumruklamıştı,hatta görevinin başında muhabirlik yaparken olmuş bu olay.. Sonra bu yumruğu atıp saldıran kişi ve bunun başkanımıydı neydi bir başkandı onu ANAP hükümeti günler geçmeden görevden almıştı. Salıdırıyı yapan kişi de tutuklanmıştı ! Hatta Hastanede de kalmıştı Işın abla.. Kadına şiddet zihniyetinin örnekleri işte.. Toplumun yüz karası ve işe yaramaz kesimleri.. Olay 1980'lerde değil özellikle bu tip zihniyetin sesini yükseltmeye başladığı 1990'larda olmuştu..

Bana göre Sinan Ertuğrul ve Nazlı Öztarhan ikilisi yeni Konseptin yeni KIRMIZI KOLTUK programına gerek düzgün diskiyonlarıyla,gerek fizikleri ve kişikleri ile yakışacak isimler..
Doğuş Yayın Grubu STAR TV'yi bana göre eski ZİRVEDEKİ yıllarına taşıyacaktır..
Sinan Ertuğrul STAR TV GÜN ORTASI HABER SPİKERİ VE HABER SESLENDİRMECİSİStar Tv vikipedide de Doğuş Grubunda görünüyor
Star Tv - Vikipedi
Ayrıca bunlar da o dönem yayınlanan programlar özellikle yabancı diziler'e bilmeyen veya unutan arkadaşların bakması dileği ile
Star Tv Tarafından Yayınlanan Programların Listesi

ayrıca şuraya istek yazın ki bol bol özellikle Şu Miami Vice,Kara Şimşek,Mavi Ay,Magnum,A Takımı felan çabucak bir şekilde Türkçe dublajla karşımıza çıksın ! Ekranda Doğuş Grubunun kanalları CNBC-E ve E2'den başka kanal kalmadı ! TNT bile oldu Te-Ne-Te Doğan Grubu batırmaya başladı herhalde kanallarını.. Sürekli İzdivaç,Mehmet Ali Erbil Felan var..
Şuraya Yazın
Bize Yazın - startv.com.tr
ya da e-mail atın şu adreslere:
bizeyazin@startv.com.tr
veya
izleyicitemsilcisi@startv.com.tr

Bu üstteki adreslerden birisine atın !


Bu ileti Michael Knight tarafından Oct 13 2011, 12:56:58 AM yeniden düzenlenmiştir.
User is offlineProfiline GitÖM
Go to the top of the page
+Quote Post
batuhan615
mesaj Oct 13 2011, 12:31:12 AM
İleti #2


moody
**

Grup: Üyeler
İleti: 341
Katılım: 3-February 10
Nereden: İstanbul
Üye No.: 89,683NTV'nin bu olaya el atması çok iyi oldu bekliyordum. TVEN'e geçer diye düşünmüştüm diziler ama Star'ı alınca oraya geçirecek demek ki, cnbc-e'de ki filmlerde tven'de olacak. Ama ilk olarak dizi süreleri kısaltması lazım.
User is offlineProfiline GitÖM
Go to the top of the page
+Quote Post
celcelet
mesaj Oct 13 2011, 12:34:02 AM
İleti #3


reMember
**

Grup: Üyeler
İleti: 492
Katılım: 11-February 09
Nereden: Karaman
Üye No.: 67,373İzdivaç programları kalkacak demek biggrin.gif
Keşke diğer kanalları da Doğuş Grubu satın alsa.
User is offlineProfiline GitÖM
Go to the top of the page
+Quote Post
Üye
mesaj Oct 13 2011, 12:34:12 AM
İleti #4


Member
**

Grup: Üyeler
İleti: 379
Katılım: 10-February 09
Üye No.: 65,989Seviyeli bir ailenin eline geçti.
User is offlineProfiline GitÖM
Go to the top of the page
+Quote Post
judass
mesaj Oct 13 2011, 12:34:42 AM
İleti #5


s u z
Group Icon

Grup: Sinefil
İleti: 1,204
Katılım: 29-November 08
Üye No.: 63,709Bilgilendirme için teşekkürler @Michael Knight, ayrıca güzel bir çalışma olmuş.
User is offlineProfiline GitÖM
Go to the top of the page
+Quote Post
Michael Knight
mesaj Oct 13 2011, 12:39:25 AM
İleti #6


Member
Group Icon

Grup: Banned
İleti: 38
Katılım: 12-October 11
Üye No.: 154,729QUOTE(batuhan615 @ Oct 13 2011, 01:31:12 AM) *

NTV'nin bu olaya el atması çok iyi oldu bekliyordum. TVEN'e geçer diye düşünmüştüm diziler ama Star'ı alınca oraya geçirecek demek ki, cnbc-e'de ki filmlerde tven'de olacak. Ama ilk olarak dizi süreleri kısaltması lazım.

Şuanda Doğuş Yayın Grubu Kanal'ı teslim alma işlemleriyle uğraşıyor o yüzden kısa süre içerisinde şu izdivaç programlarını temizlemekle başlayacak göreceksiniz ! Zaten durup dururken Garanti Bankası reklamı yapamalarından anlamıştım Doğuş Grubunun bu işe el attığını,biliyoruz ki Garanti Bankası da Doğuş Grubunun.. Önceden de pek görmüyorudum Garanti Bankası Reklamı ya da Doğuş Grubu ile ilgili Reklamları,ayrıca şuraya istek yazın ki bol bol özellikle Şu Miami Vice,Kara Şimşek,Mavi Ay,Magnum,A Takımı felan çabucak bir şekilde Türkçe dublajla karşımıza çıksın ! Ekranda Doğuş Grubunun kanalları CNBC-E ve E2'den başka kanal kalmadı ! TNT bile oldu Te-Ne-Te Doğan Grubu batırmaya başladı herhalde kanallarını.. Sürekli İzdivaç,Mehmet Ali Erbil Felan var..
Şuraya Yazın
Bize Yazın - startv.com.tr
ya da e-mail atın şu adreslere:
bizeyazin@startv.com.tr
veya
izleyicitemsilcisi@startv.com.tr

Bu üstteki adreslerden birisine atın !


Bu ileti Michael Knight tarafından Oct 13 2011, 12:47:31 AM yeniden düzenlenmiştir.
User is offlineProfiline GitÖM
Go to the top of the page
+Quote Post
tyler78
mesaj Oct 13 2011, 10:56:31 AM
İleti #7


barabapbapbap...
Group Icon

Grup: Kıdemli Üye
İleti: 7,464
Katılım: 4-September 05
Nereden: Aydın
Üye No.: 26,023Teşekkürler ayrıntılı bilgi için. Spor kısmını sevdim. Bir de parlament sinema kuşağını getirseler. biggrin.gif
User is offlineProfiline GitÖM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kungfumanda
mesaj Oct 13 2011, 11:20:54 AM
İleti #8


New Member
*

Grup: Yeni Üye
İleti: 15
Katılım: 8-September 11
Üye No.: 146,673İşallah Moonlight dizisi eski seslendirmesi ile geri gelir yılalrdır televiyon izlemeyen biri olarak beni o aletin karşısına getirebilecek tek şey sanırım o eski türkçe seslendirmesi ile Bruce Willis bu vesileyle rahmetli Alev Sezer tekrar anmak isterim dublaj konusunda Türkiyenin en iyi seslerinden biriydi Allah gani gani rahmet eylesin
User is offlineProfiline GitÖM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dortune
mesaj Oct 13 2011, 11:34:40 AM
İleti #9


Master
Group Icon

Grup: Kıdemli Üye
İleti: 3,165
Katılım: 2-February 09
Üye No.: 63,773QUOTE(tyler78 @ Oct 13 2011, 11:56:31 AM) *

Teşekkürler ayrıntılı bilgi için. Spor kısmını sevdim. Bir de parlament sinema kuşağını getirseler. biggrin.gif

Parliament pazar gecesi kuşağı. smile.gif Ne günlerdi ama. flaugh.gif Herkes yattıktan sonra kalkar filim izlerdik. smile.gif


Bu ileti Dortune tarafından Oct 13 2011, 11:36:31 AM yeniden düzenlenmiştir.
User is offlineProfiline GitÖM
Go to the top of the page
+Quote Post
omeringen
mesaj Oct 13 2011, 11:42:06 AM
İleti #10


¬_¬
****

Grup: Üyeler
İleti: 6,183
Katılım: 9-January 05
Nereden: irc.freenode.org
Üye No.: 20,913QUOTE(Dortune @ Oct 13 2011, 12:34:40 PM) *

QUOTE(tyler78 @ Oct 13 2011, 11:56:31 AM) *

Teşekkürler ayrıntılı bilgi için. Spor kısmını sevdim. Bir de parlament sinema kuşağını getirseler. biggrin.gif

Parliament pazar gecesi kuşağı. smile.gif Ne günlerdi ama. flaugh.gif Herkes yattıktan sonra kalkar filim izlerdik. smile.gif

http://www.youtube.com/watch?v=-RnGfHvGeKE

Kara Melek diye dizi vardı, o da Star'daydı yanılmıyorsam. Kaygısızlar da mı oradaydı yoksa ?

Bu ileti omeringen tarafından Oct 13 2011, 11:45:02 AM yeniden düzenlenmiştir.
User is offlineProfiline GitÖM
Go to the top of the page
+Quote Post
özger
mesaj Oct 13 2011, 11:49:23 AM
İleti #11


Forumdan uzaklaştırıldı...
Group Icon

Grup: Etkin Üye
İleti: 2,322
Katılım: 30-September 05
Üye No.: 31,759QUOTE(Michael Knight @ Oct 13 2011, 01:24:42 AM) *


Şahenk ve yönetiminin özellikle reyting için kanal'ın kalitesini düşürmek yerine toplumun kültürel,eğitimli yönüne hitap edecek yayın politikası konsepti izleyeceği...Bu kısım çok hoşuma gitti... clap2.gif

Star 1 güzeldi, hoştu lakin vakti zamanında Türkiye'yi o upuzun, bitmek bilmeyen reklam kuşaklarıyla tanıştıran kanaldı aynı zamanda... Millet küfürbaz olmuştu o bitmek bilmeyen reklamlar yüzünden :-) Tv kanallarına seviyesiziliği aşılayan ilk kanal ise Show tv olmuştur. 90 lı yılların başında ana haber sonrası erotik filmler yayınlayarak...

Bu ileti özger tarafından Oct 13 2011, 11:56:53 AM yeniden düzenlenmiştir.
User is offlineProfiline GitÖM
Go to the top of the page
+Quote Post
Boran
mesaj Oct 13 2011, 12:47:04 PM
İleti #12


Member
**

Grup: Üyeler
İleti: 333
Katılım: 10-February 09
Nereden: İzmir
Üye No.: 63,945Doğan Yayın Holding'in sitesinde 3 Ekimde borsaya gönderilen bir açıklama var sadece. O da görüşmelerin başlandığını yazıyor. Resmi bir açıklama yok hala sanırım anlaşma sağlanması konusunda?
User is offlineProfiline GitÖM
Go to the top of the page
+Quote Post
batuhan615
mesaj Oct 13 2011, 02:30:02 PM
İleti #13


moody
**

Grup: Üyeler
İleti: 341
Katılım: 3-February 10
Nereden: İstanbul
Üye No.: 89,683QUOTE(Boran @ Oct 13 2011, 01:47:04 PM) *

Doğan Yayın Holding'in sitesinde 3 Ekimde borsaya gönderilen bir açıklama var sadece. O da görüşmelerin başlandığını yazıyor. Resmi bir açıklama yok hala sanırım anlaşma sağlanması konusunda?


çok yüksek ihtimalle tamam gibi duruyormuş. Gazetevatan'da okumuştum sanırsam.
User is offlineProfiline GitÖM
Go to the top of the page
+Quote Post
hsrht
mesaj Oct 13 2011, 02:38:35 PM
İleti #14


Master
Group Icon

Grup: Etkin Üye
İleti: 1,815
Katılım: 12-February 09
Üye No.: 69,424Diziler için bir çare bulanabilir. Merak ettiğim Şampiyonlar Ligi yayın hakları.
User is offlineProfiline GitÖM
Go to the top of the page
+Quote Post
CuT
mesaj Oct 13 2011, 02:58:12 PM
İleti #15


Yazildigi gibi okunur.
Group Icon

Grup: Etkin Üye
İleti: 943
Katılım: 7-July 04
Nereden: Istanbul
Üye No.: 4,811Dogan Grubunda olmasindansa Dogus Grubunda olmasi iyi ama cok bel baglamamak lazim NTV'nin son donem hali ortada; muhabir haberciligi yapacagiz bahanesiyle bircok isimin kanalla yolunun ayrilmasi ustune yeni yayin donemi ile birlikte eskisinden pek farkli olmayan yayin akisi nedeniyle gruba karsi olan guvenim iyice sarsildi. Son donemde NTV den ayrilan ayrilana yarisi kuzey radyoda digerleri de Al Jazeera'ye gecmis durumda bu nedenle gecis islemi tamamlandiktan sonra simdiki Star'dan cok buyuk farki olmaz ne olur izdivac kalkar klasik dizi kusagi olur ama turk dizileri yine 1,5 saat yine kalitesiz kalitesiz isler muhalif ses bekleyen yanilir bence.
Saygilar
CuT.
User is offlineProfiline GitÖM
Go to the top of the page
+Quote Post
5 Sayfa V  1 2 3 > » 
Kapali KonuYeni Konu Baslat
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

 rss Basit Görünüm Şuan: 20th January 2017 - 09:59:15 PM