left DivX Sinema Forum logo_right

Hoşgeldin Misafir ( Giriş | Kayıt Ol )

Sinema Filmleri

Transformers: The Last Knight (2017) - Transformers 5: Son Şövalye

6 Sayfa V  1 2 3 > »   
Konuya Cevap EkleYeni Konu Baslat
left > Transformers: The Last Knight (2017) - Transformers 5: Son Şövalye, Tür: Aksiyon, Bilim-Kurgu, Macera - Gösterim Tarihi: 23 Haziran 2017 seperator Ayarlar V right
hasangdr
mesaj Jan 5 2016, 12:29:19 AM
İleti #1

..┌∩┐(◣_◢)┌∩┐..
Group Icon

Grup: Kıdemli Üye
Nereden: Gaziantep
Üye No.: 247,828

TRANSFORMERS: THE LAST KNIGHT

“TRANSFORMERS 5: SON ŞÖVALYE”

forum resmi

Konusu
Sevilen fantastik serisi Transformers'ın 5. devam halkası olan Transformers 5: Son Şövalye'nin yönetmen koltuğunda serinin sevilen yönetmeni Michael Bay oturuyor. Filmin başrollerinde bir önceki filmin Cade Yeager'ı Mark Wahlberg, Laura Haddock, Anthony Hopkins, Josh Duhamel ve Santiago Cabrera yer alıyor.

TRANSFORMERS 5: SON ŞÖVALYE RESİMLERİ

TRANSFORMERS 5: SON ŞÖVALYE FRAGMANI

TRANSFORMERS 5: SON ŞÖVALYE FİLMİ GÖSTERİM TARİHİ: 23 HAZİRAN 2017

IMDB
» Transformers: The Last Knight (2017)

Transformers: The Last Knight (2017)
Yönetmen: Michael Bay
Tür: Action,Adventure,Thriller
Konu: Plot is unknown.
Süre: Dk.
Oyuncular (ilk 10): Laura Haddock, Anthony Hopkins, Isabela Moner, Mark Wahlberg, Josh Duhamel, John Goodman, Stanley Tucci, John Turturro, Peter Cullen, Jean Dujardin

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt3371366/

Bu ileti Mickey tarafından Dec 14 2016, 09:23:09 PM yeniden düzenlenmiştir.
User is offlineProfiline GitÖM
Go to the top of the page
+Quote Post
CastieLL
mesaj Jan 5 2016, 12:34:47 AM
İleti #2

Melancholia
Group Icon

Üye No.: 163,128

Sinema dünyası bıktı artık şu adamdan yeter. Git artık git Michael Bay. Bırak sinemayı.

Bu ileti CastieLL tarafından Jan 5 2016, 12:35:01 AM yeniden düzenlenmiştir.
+Quote Post
CnBkrtl
mesaj Jan 5 2016, 01:07:48 AM
İleti #3

It's the end of the world as we know it and i feel fine..
Group Icon

Nereden: Oa
Üye No.: 128,978

Başkası yönetsin artık şu seriyi ya.Transformers ve M.Bay yan yana gördüğümde yeter diye bağırasım geliyor. sad.gif

Tabi el mahkum izliyorum. search.gif
+Quote Post
epichan
mesaj Jan 5 2016, 01:53:19 AM
İleti #4

Master
Group Icon

Grup: Etkin Üye
Üye No.: 216,872

Son film berbattı. Birde adamlar artık kimle savaşacak. Belki çin kendi robotları üretirde onları kontrol eder. Amerikada otobotlar ile onlarla savaşır.
+Quote Post
thebane
mesaj Jan 5 2016, 11:00:31 AM
İleti #5

be yourself...
Group Icon

Nereden: XÔÎ
Üye No.: 63,486

Adam para basıyor her seferinde. Bırakır mı hiç? Yeter ki vakti olsun. moleyo.gif
+Quote Post
yesiL
mesaj Jan 5 2016, 01:18:06 PM
İleti #6

Advanced Member
Group Icon

Üye No.: 250,724

6,7 ve 8'de gelecek. 5'le sınırlı değil :D
+Quote Post
dagon
mesaj Jan 5 2016, 02:12:32 PM
İleti #7

Advanced Member

Grup: Üyeler
Üye No.: 275,395

Michael Bay Transformers 5'in seride yöneteceği son film olacağını açıklamış.
+Quote Post
epichan
mesaj Jan 5 2016, 04:26:22 PM
İleti #8

Master
Group Icon

Üye No.: 216,872

QUOTE(dagon @ Jan 5 2016, 02:12:32 PM) *

Michael Bay Transformers 5'in seride yöneteceği son film olacağını açıklamış.

3 içinde aynı şeyi dememişmiydi.
+Quote Post
Boombastic
mesaj Jan 5 2016, 04:45:33 PM
İleti #9

Member
**

Üye No.: 291,460

Bu filmleri 1980'lerde çekseler hit olurdu hee! Çünkü Transformers'ın popüler olduğu yıllar o yıllardır.

Halkımız, daha doğrusu 21. yüzyıl insanı bilgisayar efektleriyle bezenmiş, boş senaryolara artık tenezzül etmiyor. Aradığı macera, gerilim ve heyecanı bulamıyor. Hele meselenin popülerliği hiç kalmadıysa...

Bu ileti Boombastic tarafından Jan 5 2016, 04:52:56 PM yeniden düzenlenmiştir.
+Quote Post
Marvellous
mesaj Jan 5 2016, 06:34:55 PM
İleti #10

Member
**

Üye No.: 290,761

Transformers serisine de Micheal Bayıda seviyorum.Yaş 36 oldu, Fransadayken çizgi filmlerini izlemiş sonrada Türkiyede de yine çizgi filmlerine idevam etmiş biri olarak şunları söyleyebilirim,bundan birkaç sene önce çizgi filmlerini açıp izleyeyim dedim 2 bölüm izleyemedim işte çocukken izleyebildiğim birşey bu yaşta gitmiyor ama filmlerin işlenişi harika,tarzı harika çok sert ve kasvetli aksiyon sahneleri özellikle Optimus Primeın oldugu sahneler kahramanlık havasını sonuna kadar hissettiriyor.Açık açık söylüyorum Transformers serisi harika ve sadece 5 değil 6-7-8 de çekilse gider yine izlerim.

Bu ileti Marvellous tarafından Jan 5 2016, 06:36:59 PM yeniden düzenlenmiştir.
+Quote Post
CastieLL
mesaj Jan 5 2016, 06:51:20 PM
İleti #11

Melancholia
Group Icon

Üye No.: 163,128

QUOTE(Marvellous @ Jan 5 2016, 06:34:55 PM) *

Transformers serisine de Micheal Bayıda seviyorum.Yaş 36 oldu, Fransadayken çizgi filmlerini izlemiş sonrada Türkiyede de yine çizgi filmlerine idevam etmiş biri olarak şunları söyleyebilirim,bundan birkaç sene önce çizgi filmlerini açıp izleyeyim dedim 2 bölüm izleyemedim işte çocukken izleyebildiğim birşey bu yaşta gitmiyor ama filmlerin işlenişi harika,tarzı harika çok sert ve kasvetli aksiyon sahneleri özellikle Optimus Primeın oldugu sahneler kahramanlık havasını sonuna kadar hissettiriyor.Açık açık söylüyorum Transformers serisi harika ve sadece 5 değil 6-7-8 de çekilse gider yine izlerim.

Çizgi dizisini izlerdim eskiden gayet güzeldi. Şimdi de görsem izlerim. Filmlerin ise alakası bile yok onunla. İlk film fena değildi ama gerisi çöp. Rezalet hatta. Sadece patlamalardan, alevlerden ibaret. Michael Bay işte. Adam direk bu yanıyla ünlü zaten. Man of Steel için de aynı şeyleri eleştiriyorum ama o bunlar yanında çok iyi kalıyor.

Michael Bay en kötü yönetmenlerden biridir gözümde. Michael Bay'in sinema anlayışını anlatan birkaç gif smile.gif

forum resmi forum resmi forum resmi

Buna koptum clap2.gif

forum resmi

Bu ileti CastieLL tarafından Jan 5 2016, 06:56:45 PM yeniden düzenlenmiştir.
+Quote Post
Marvellous
mesaj Jan 5 2016, 06:57:02 PM
İleti #12

Member
**

Üye No.: 290,761

QUOTE(CastieLL @ Jan 5 2016, 06:51:20 PM) *

Çizgi dizisini izlerdim eskiden gayet güzeldi. Şimdi de görsem izlerim. Filmlerin ise alakası bile yok onunla. İlk film fena değildi ama gerisi çöp. Rezalet hatta. Sadece patlamalardan, alevlerden ibaret. Michael Bay işte. Adam direk bu yanıyla ünlü zaten. Man of Steel için de aynı şeyleri eleştiriyorum ama o bunlar yanında çok iyi kalıyor.

Michael Bay en kötü yönetmenlerden biridir gözümde.

Bende zaten "Sadece patlamalardan, alevlerden ibaret" ifadende açıkladıgın gibi bu mantıkla seyrediyorum.uzaylı iki farklı robot klanının savşalarının dünyaya taşınması ve ortaya çıkan aksiyon patlama ve alevler gayet güzel,filmin ve çizgi filmlerinin de verdiği buydu benimde bu hoşuma gitti smile.gif

Ekleme: gifleri sonradan gördüm yalnız futbol sahasındaki otobüslü patlama şahane,şakada yapmıyorum gayet ciddiyim.

Bu ileti Marvellous tarafından Jan 5 2016, 07:27:31 PM yeniden düzenlenmiştir.
+Quote Post
Burhan Guclu
mesaj Jan 5 2016, 07:22:31 PM
İleti #13

Smile
Group Icon

Nereden: Ankara
Üye No.: 243,344

Michael Bay'i falan bilmem ama Transformers filmlerinin senaryosunu yoldan tutup birine yazdırsalar yine de izlerim. Nasıl yaptıklarını bilmiyorum, artık Michael Bay'den mi kaynaklanıyor, yoksa Hasbro mu yapıyor ama efektleri gerçekten çok iyi oluyor. Discovery Channel'da bir program vardı bir ara, robotları gerçek boyutlarında inşa edip onun üzerinden CGI yapıyorlarmış sanırım. Nasıl yapıyorlarsa artık, her şekilde izleyeceğiz. smile.gif
+Quote Post
qurkan
mesaj Jan 5 2016, 08:18:03 PM
İleti #14

BuᴙʀaK
**

Nereden: Smyrna
Üye No.: 3,672

Hiç bir şeyi beğenmeyen, hiç bir şeyden tatmin olmayan takım yine görev başına gelmiş fakat oturup bu filmi izlicek ya smile.gif tezat'a gel sizi gidi zibidi küçük Haldun Dormen'ler. :D :D

Gelsin, 6 gelsin 7 gelsin 8-9-10 gelsin izleriz sıkıntı yok.
+Quote Post
YukiKaze
mesaj Jan 5 2016, 08:18:43 PM
İleti #15

BANKAİ
Group Icon

Üye No.: 275,892

QUOTE(Marvellous @ Jan 5 2016, 06:57:02 PM) *

QUOTE(CastieLL @ Jan 5 2016, 06:51:20 PM) *

Michael Bay en kötü yönetmenlerden biridir gözümde.

Bende zaten "Sadece patlamalardan, alevlerden ibaret" ifadende açıkladıgın gibi bu mantıkla seyrediyorum.uzaylı iki farklı robot klanının savşalarının dünyaya taşınması ve ortaya çıkan aksiyon patlama ve alevler gayet güzel,filmin ve çizgi filmlerinin de verdiği buydu benimde bu hoşuma gitti smile.gif

Ekleme: gifleri sonradan gördüm yalnız futbol sahasındaki otobüslü patlama şahane,şakada yapmıyorum gayet ciddiyim.

Zaten iki robot er meydanına çıktıysa geriye tek bir şey kalıyor; patlamalar ve beraberinde gövdelerinden azar azar eksilen parçalar. Hatta ve hatta iyi robot her şeyini yitirnenin eşiğine gelmişken dövüşü kazanmalı. Daha ne isteyelim ki bundan başka. Bu olduğu sürece onuncu transformers bile gelse izlerim.
+Quote Post
6 Sayfa V  1 2 3 > » 
Konuya Cevap EkleYeni Konu Baslat
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

rss Basit Görünüm Şuan: 20th January 2017 - 05:51:52 AM